fbpx
Mapy Google
Usługa pozycjonowania wizytówki Google

Pozycjonowanie w Mapach Google jest idealnym rozwiązaniem pod lokalny marketing. Osoby szukające usługi w danym mieście np “Mechanik Gdynia” – zobaczą Cię jako pierwszą pozycje w wyszukiwarce. Jest to dodatkowy kanał sprzedaży dla Twojego biznesu nie tylko tego internetowego ale i fizycznego. Dodatkowym atutem jest to, że możesz w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją firmę nowym potencjalnym klientom poprzez zdjęcia, filmy, produkty oraz wpisy na mikro-blogu dotyczące Twojej działalnosci.

Korzyści z pozycjonowania lokalnego

Umocnienie pozycji marki na rynku lokalnym

Każda firma, która jest Twoją konkurencją stara się być lepszym od Ciebie po to aby zabrać wszystkich potencjalnych klientów. Tym razem ty bądz lepszy od nich!

Dobre podłoże pod pozycjonowanie ogólne

Wizytowka to dopiero poczatek możliwości jakie daje internet. Zacznij być Top1 lokalnie a potem z łatwością przeskoczysz na rynki ogólno-polskie lub miedzynarodowe.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wizytówka w Mapach Google to idealne rozwiązanie dla firm z małym budżetem dzięki czemu w łatwy sposób wskoczysz na pozycję lidera lokalnego bez tworzenia dziury w Twoim budżecie.

Zbieranie Opinii na temat Twojej firmy

W łatwy i autentyczny sposób możesz potwierdzić jakość swoich usług dzięki opiniom Twoich zadowolonych klientów! Dzięki temu zaprezentujesz mocną stronę swojej działałności co przełoży się na wzrost zainteresowania potencjalnych klientów.
Secured By miniOrange