fbpx
Agencja interaktywna z Trójmiasta
Nasza agencja to nowoczesna firma ze światowym potencjałem w branży informatycznej. Przez lata stworzyliśmy solidny i wykwalifikowany zespół ludzi odpowiedzialnych za projekty naszych klientów. Nad pracą agencji czuwa menager z 10 letnim doświadczeniem i wykształceniem w branży informatycznej.

W swojej codziennej pracy używamy najbardziej zaawansowanych narzędzi analitycznych oraz języków programowania do tworzenia oprogramowania . Połączenie wszystkich aspektów zarówno czynnika ludzkiego jak i technologii sprawdziło, że jesteśmy jedną z najbardziej konkurencyjnych agencji na rynku Polski.

Projektowanie stron / Zaawansowane technologie informatyczne
Zespół fachowców w swoich dziedzinach
Nasza firma starannie dobiera i weryfikuje pracowników i podwykonawców. Dzięki temu możemy świadczyć usługi najwyższej jakości w najlepszej cenie na rynku.

Kadra osób odpowiedzialnych za kampanie i pozycjonowanie stron SEO posiada odpowiednie certyfikaty, potwierdzające wiedze i doświadczenie.

Odpowiedzialna kadra i certyfikowani pracownicy
Nad pracą zespołu czuwa kadra managerska prowadząca każdego klienta indywidualnie. Do każdego zadania przydzielamy odpowiedniego specjalistę z naszego zespołu odpowiedzialnego za konkretne zadanie, dzięki czemu możemy zachować wysoką jakość świadczonych usług oraz ich relatywnie niską cenę. Nasi fachowcy posiadają certyfikaty potwierdzające ich doświadczenie w zakresie Google Ads, Facebook Ads, Allegro ADS Partner, Bing Ads.